W majowy wtorek (19.05.2026) nasze przedszkolaki wzięły udział w słodkich warsztatach, które były przeprowadzone w "Czekoladowym autobusie" przez sympatycznych prowadzących. Dzieci miały okazję dowiedzieć sie skąd się bierze czekolada, jak wygląda owoc kakaowca a także skosztować kilku rodzajów czekolady. Ogromną atrakcją było samodzielne wykonanie własnej czekoladki z wybranej foremki ale również rysowanie czekoladą swojego własnego obrazka i udekorowanie go innym rodzajem czekolady. Czas szybko minął i warsztaty dobiegły końca. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowy dyplom a wykonane przez siebie czekoladki, zapakowane w pudełeczka zabrały do domu.