Już po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny. Tym razem pod hasłem "Witamy w dżungli". Jako że hasło przewodnie zobowiązuje, nasze przedszkolaki zamieniły się w tubylców, lwu, tygrysy, małpki, zebry, papugi i inne zwierzęta dżungli. "Mieszkańcy dżungli" zaśpiewali i zatańczyli przed ogromną publicznością sprawiając wszystkim ogromną radość. Po występach był słodki poczęstunek i wyczekiwany punkt programu - przeciąganie liny i rywalizacja o Puchar Mistrzów Przeciągania Liny. Rywalizacja była zacięta, każda grupa chciała być tą najlepszą. Tym razem wygrała grupa Misie. Gratulujemy!