W poniedziałek 25 maja br. wybraliśmy się całym przedszkolem na boisku pobliskiego MOSiR-u na zaproszenie p. Łukasza Węgrzyka – trenera Akademii Piłkarskiej i Aktywności Dziecięcej „Kamyczki”. Pan Łukasz wraz z drugim trenerem p.Piotrem Szulikiem, przygotowali liczne atrakcje sportowe dla przedszkolaków. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji tj.: tory przeszkód, przeciąganie liny, sztafety, mecz piłkarski, mecz hokeju na trawie, tor sensoryczny, huśtawki i wiele innych. Jak bawiły się przedszkolaki można zobaczyć w galerii. Bardzo dziękujemy P. Łukaszowi i p. Piotrowi za przygotowanie super rywalizacji dla przedszkolaków, za zaangażowanie i poświęcony czas.